Coronaboti kasutustingimused

Coronaboti juturoboti kasutamine toimub vastavalt käesolevatele tingimustele. Coronabotti kasutades nõustub kasutaja antud tingimustega.

Informatsiooni pakutakse läbi virtuaalse assistendi Coronabot ilma kohustuseta ja „nii nagu on“ põhimõttel. Coronabotis on kasutatud Terviseameti, Maailma Terviseorganisatsiooni ja Johns Hopkins Center for Systems Science and Engineering andmeid. Coronabot ei taga endas sisalduva või viidatud informatsiooni õigsust ega autentsust. Juturoboti sisu on mõeldud eelkõige teavituseks. Coronabot ei tegele meditsiinilise diagnoosiga.

Coronabot töötleb andmeid vastavuses Eesti Isikuandmete kaitse seaduse ja Euroopa liidu Isikuandmete kaitse üldmäärusega. Informatsiooni talletatakse Amazon Web Services Frankfurt, Saksamaa privaatses andmepilves. Andmeid kustutatakse regulaarselt kindlaks määratud ajal Data Cleaning Robot’ite abil.

Coronabot ei loo kasutajate profiile. Coronabot ei vaja funktsioneerimiseks ega arenemiseks kasutajate personaalset informatsiooni (nimi, elukoht, sünniaeg jne). Palume kasutajatel Coronabotile personaalset ja isikustavat infot mitte jagada.